Обавештење у вези подношења пријава за полагање пријемног испита из математике ради уписа у одељење ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику за шк. 2021/2022 .год.

Обавештавамо Вас да ће од у периоду од 12. до 15. априла 20021. год. родитељи моћи да пријаве своје дете за полагање пријемног испита из математике (ради уписа у одељење ученика са посебним способностима за рачунарство и информатику у Гимназији „Свети Сава“ Пожега), електронским путем на порталу Моја средња школа (mojasrednjaskola.gov.rs).

Сви они који не поднесу пријаву електронским путем, пријаву за полагање испита могу поднети непосредно,  доласком у Гимназију „Свети Сава“ Пожега, код секретара школе, и то 15. и 16. априла 2021. год., у времену од 9 до 16 часова, а образац пријаве се преузима код секретара школе.

У складу са Календаром уписа ученика у средњу школу за шк. 2021/2022, пријемни испит из математике ће бити одржан у недељу, 09.05.2021., од 10 до 12 часова, у Гимназији „Свети Сава“ Пожега.

Пријављени ученици треба да дођу у школу најкасније пола сата пре почетка испита, и да са собом понесу ђачку књижицу а од прибора: графитну оловку, гумицу, хемијску оловку, шестар, лењир, троугао и калкулатор са основним аритметичким операцијама.

У прилогу је и календар активности за 2020/2021. годину.