Нижу се спортски успеси!

Након стрељаштва, стоног тениса и одбојке, календар Савеза за школски спорт подразумева реализацију такмичења из кошарке и баскета 3 на 3.

Општинско такмичење је одржано у нашој школи, ученице су заузеле друго место, а ученици прво у обе категорије (и кошарка и баскет 3 на 3). Пласирали су се на окружни ниво, а домаћин је била Средња школа “Свети Ахилије” из Ариља, у среду, 20. децембра.
Прво су ученици одиграли баскет утакмице и у конкуренцији 8 средњих школа освојили прво место, које их “води” на међуокружно такмичење!
Након тога, у првој фази одигравања кошаркашког дела турнира су их надиграли другови из Техничке школе из Ужица, што је значило елиминацију. То свакако није умањило значај претходних победа, ученици су задовољни резултатима, као и професорка која истиче да су сјајно представљали школу, али и вежбали на часовима секције.
Момцима желимо да понове успех од пре 3 године, када су ученици наше школе учествовали на републичком такмичењу!