Националнa платформa „Чувам те“

лада Републике Србије уз подршку Канцеларије за информационе технологије и електронску управу покренула је пројекат за успостављање националне платформе за превенцију и сузбијање насиља у школама под називом „Чувам те“. Платформа на једном месту интегрише све потребне аспекте темељне превенције и алате за сузбијање насиља у школама.

Платформа на једном месту представља јавности, а посебно циљним групама – ученицима, родитељима и наставницима све предузете мере, доступне програме, активности и актуелности, али и кроз едукативни део подиже ниво знања и информисаности о овој теми.

Националној платформи „Чувам те“ можете приступити на домену: cuvamte.gov.rs.

Шта је насиље и врсте насиља

• Шта је насиље?
  • Физичко насиље
  • Психичко насиље