Гимназија се представила на сајму образовања у Основној школи Петар Лековић

На сајму под називом „Знање је пут, изабери смер“, сусрели смо се са ученицима Основне школе Петар Лековић.

Сајам образовања je одржан 28.фебруара 2014, а организован је да би се ученицима осмог разреда омогућило да се непосредно упознају са средњим школама и њиховом понудом. На сајму су се, поред Гимназије „Свети Сава“, представиле и Техничка школа и Пољопривредна школа са домом ученика „Љубо Мићић“. Сајам је отворио директор Основне школе Петар Лековић, Мишо Марковић и истакао да је веома важно направити добар избор приликом уписа у средњу школу.

Гимназију „Свети Сава“ на овој манифестацији представљали су ученици Сандра Диковић, Андријана Павловић, Игор Продановић, професори Ана Марковић и Иван Новаковић и директор Владан Недељковић.