Бесплатна припремна настава за упис у рачунарску гимназију

Наша школа организује бесплатну припремну наставу из математике за упис у рачунарску гимназију.

Упис у одељење рачунарске гимназије подразумева и полагање пријемног испита из математике. У жељи да нашим будућим ученицима овај процес учинимо лакшим, организовали смо припремну наставу из математике. Припремну наставу изводе професори наше школе. За све ученике заинтересоване за упис у рачунарску гимназију ова настава је бесплатна.

Припремна настава почиње у суботу, 3. маја 2014. у 9 часова у просторијама наше школе.

Пријављивање ученика за припремну наставу није потребно, довољно је да се заинтересовани ученици појаве у заказаном термину у нашој школи. Динамика даљег рада биће непосредно договорена са полазницима.